Kurs prawa jazdy w języku angielskim

OSK LIDER Poznań organizuje kursy na prawo jazdy w języku angielskim. Zamiast wykładów teorię odbędziesz za pomocą e-learningu oraz otrzymasz dostęp do specjalnej platformy edukacyjnej w języku angielskim. Po zakończonym e-learningu musisz odbyć dwa zajęcia z ratownikiem medycznym na sali wykładowej z udzielania pomocy ofiarom wypadków drogowych, które odbywają się z cała grupą lecz w języku polskim. Następnie przystąpisz do szkolenia praktycznego z instruktorem w języku angielskim. W cenie kursu na drugich zajęciach z ratownikiem medycznym otrzymasz materiały edukacyjne w postaci płyty CD z aktualnymi testami w języku angielskim. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu czyli miejsce gdzie przystąpisz do egzaminu państwowego również przeprowadza egzaminy w języku angielskim. Jeżeli wybierzesz tę formę kursu na prawo jazdy możesz dokonać zapisu na kurs na naszej witrynie w zakładce “zapisy online” wybierając kurs w języku angielskim.
Dostęp do szkolenia zostanie Państwu udostępniony i przesłany na mejla po zaksięgowaniu kwoty minimum pierwszej raty lub całości opłaty za kurs na naszym koncie: BLIK-iem przelewem na telefon 607 736 479 lub przelewem nr konta Alior: 24 2490 0005 0000 4004 6232 7605.
Cudzoziemiec spoza Unii Europejskiej w celu uzyskania numeru PKK dodatkowo musi posiadać kartę pobytu stałego lub czasowego w Polsce natomiast obywatel Unii Europejskiej musi wykazać, że mieszka, pracuje lub studiuje w Polsce. Informacji w tej sprawie udziela Urząd Miasta Poznania pod numerem tel.  61 646 33 44.

Posted in Newsy.

Dodaj komentarz