Prawo Jazdy Poznań – OSK LIDER

Żyjemy w czasach, w których potrzeba szybkiego przemieszczania jest niezmiernie istotna. Mieszkając w tak dużym mieście jak Poznań, niekiedy konieczność przedostania się z jednej części do drugiej przy pomocy komunikacji miejskiej zajmuje więcej czasu niż faktycznie go mamy. Dlatego, tak wiele osób obecnie decyduje się na zrobienie kursu prawa jazdy, aby właśnie zaoszczędzić czas i szybko przemieszczać się po ulicach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu OSK LIDER Poznań potrafi doskonale sprostać wymaganiom obecnego systemu szkolenia kierowców i w odpowiedni sposób przygotować Cię do zdania egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Nasi instruktorzy pomogą odkryć Ci niestandardowe rozwiązania, które są niezbędne nie tylko do zdobycia upragnionego dokumentu, lecz również a nawet przede wszystkim do nabycia nieodzownych umiejętności bezpiecznego, przepisowego a także właściwego technicznie poruszania się po drogach.

Prawo Jazdy Poznań

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER dysponuje pięcioma pojazdami marki Kia Rio przystosowanymi do szkolenia przyszłych kierowców na kursach prawa jazdy kat B. Pojazdy nasze posiadają ten sam model jak pojazdy, na których odbywa się egzamin praktyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Poznaniu.

Szkoła Jazdy LIDER zatrudnia ośmiu instruktorów nauki jazdy, których doświadczenie, zaangażowanie oraz niezwykła pasja a także właściwe i odpowiednie podejście do każdej z osób szkolonych zapewnia zdanie egzaminu w krótkim terminie. Nasi instruktorzy to:

Mirosław Łotecki, Dagmara Szymańska, Mateusz Bloch, Karolina Plich, Sebastian Bloch i Mirosław Zięba.