Kurs na prawo jazdy przez e-learning

prawo jazdy przez e-learning

Teoria e-learning to sposób na zaliczenie wykładów przy pomocy platformy edukacyjnej bez wychodzenia z domu. Oferta ta skierowana jest dla osób, które nie posiadają zbyt wiele czasu żeby uczęszczać na wykłady a także gdy terminy i godziny przeprowadzania naszych wykładów nie są dogodne dla Ciebie. Na swój e-mail otrzymasz link oraz login i hasło do specjalnej platformy e-learning gdzie przy własnym komputerze i w dowolnym czasie będziesz realizował program szkolenia teoretycznego. Ponadto otrzymasz najlepszy na rynku podręcznik dla kandydatów na kierowców oraz CD z nowymi testami egzaminacyjnymi. Kurs e-learning można rozpocząć w dowolnym czasie i dowolnym terminie więc na to szkolenie prowadzimy nabór ciągły.

  • Ustawodawca określił zasady i kolejność szkolenia za pomocą e-learningu, które przedstawiają się następująco:

1. Szkolenie e-learning wykonywane w dowolnym czasie i dowolnym miejscu przy pomocy własnego komputera, które należy ukończyć najpóźniej na jeden dzień przed szkoleniem teoretycznym stacjonarnym lub przed szkoleniem praktycznym.

2. Szkolenie teoretyczne stacjonarne a na nim szkolenie z zakresu udzielania pomocy ofiarom wypadków drogowych.

3. Aktualnie dwa najbliższe obowiązkowe zajęcia dnia 11.04.2017. oraz 13.04.2017. w V Liceum Ogólnokształcącym od godz. 17.00 do 19.00.

4. Szkolenie praktyczne.

5. Egzamin wewnętrzny.

  • Warunkiem przystąpienia do szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz do szkolenia praktycznego jest ukończenie szkolenia e-learning.
  • Przed rozpoczęciem szkolenia e-learning również należy wykonać badania lekarskie oraz w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Poznania uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę a następnie przekazać profil (PKK) wraz z numerem PESEL do Ośrodka Szkolenia Kierowców.
  • Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zapisu, który znajduje się na naszej stronie powyżej. Zaznaczamy wówczas, że szkolenie dotyczy formy e-learning. Po otrzymaniu na swój e-mail dostępu do specjalnej platformy edukacyjnej prosimy o dokonanie przelewu zgodnie z wybraną formą wpłat, ratalną lub jednorazową.
Posted in HomeBottom, Newsy and tagged , , , , .